Demoris TheAgeOfChaos

Demoris


#1 2009-05-11 14:25:22

Aiser T.

Mieszkaniec Demoris

Skąd: Demoris
Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 2
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Klasa: Wojownik, Mistrz Gry

INF MG

Szczerze pisząc nie wiedziałem gdzie to wstawić, więc postanowiłem dodać ten temat tutaj.

1: witajcie drodzy Mistrzowie Gry! Czas rozpocząć działania, mające na celu ożywienia naszej monarchii, tj Demoris. :)
2: złapałem nawet niezły kontakt z Rothem (ID:3 uffff...), toteż postanowiłem regularnie (czyli co tydzień) dodawać w grze wieści, a z racji możliwości jakie posiadam dodaje też plotki. Oczywiście bardzo bym chciał, aby ktoś z was mi pomagał - pisał oraz dawał pomysły na wieści. I tutaj przechodzimy już do trójki.
3: miło by było gdybyśmy rozłożyli sobie obowiązki MG na poszczególne osoby, oczywiście możemy robić to turami, tj. ja w tym miesiącu pisze wieści, ty plotki, a ten trzeci wsadza do lochów. Na drugi miesiąc ten trzeci będzie pisał wieści, ja wstawiać plotki... itd. Co wy na to?
4: napisałem w wieści, że będą konkursy na poszczególne urzędy - należy je zorganizować. Ja zajmę się tym co kto i jak musi zrobić aby odpowiednią rangę dostać. Zacznę chyba od Kapłana. Kto będzie chciał mi pomóc niech pisze w grze do ID: 1429. Mam nadzieje, że będziecie jury w tych konkursach.
5: ktoś mi jęczał na temat małej liczby osób w grze, mój plan działania na zażegnanie tego problemu to:
-wysłanie wiadomości na e-mail do graczy (tych którzy są zarejestrowani na tym forum)
-rozpropagowanie gry (co już w zamyśle miała jedna z MG)

To jak?

Ostatnio edytowany przez Aiser T. (2009-05-11 14:33:11)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl