#16 2008-08-18 14:56:34

Costa.

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 37
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Klasa: Rzemieślnik

Re: Karczma

No. I od razu odwiedziny karczmy powinny wzrosnąć. ;]


Każdy potrzebuje heroiny. Ona wypala osobowość. Wypala ambicję, strach, pożądanie, potrzeby. Jest matką wszystkiego.

Offline

 

#17 2008-08-18 18:19:13

Semer

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 39
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: Karczma

Ja myślę jeszcze, że warto by dać karczmarzowi możliwość pisania w karczmie innym kolrem, tak by się wyróżniał od innych gości^^


i doszedł mnie głos z bezdennej otchłani, chodź do nas dziecino i śpij razem z nami...

Offline

 

#18 2008-08-18 21:53:32

Shinsou

http://www.war-rvr.net/forum/Themes/WAR_RvR/images/rank-admin.jpg

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 187
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik

Re: Karczma

Taka opcja zostanie dodana, karczma zostanie także poddana modyfikacji, aby graczom sprzyjało dobrze pisanie klimatyczne.

Offline

 

#19 2008-09-20 14:38:53

Shann

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Karczma

Nie wiem, może się czepiam i projekt ten jest już przygotowywany, ale naprawdę przydałoby się chociaż to ,że *teksty w gwiazdkach są na żółto* A to co postacie mówią na biało,szaro czy jakoś inaczej  No i jak dla mnie to okienko do wpisywania tekstu mogło by być trochę szersze...

Ostatnio edytowany przez Shann (2008-09-20 14:41:32)

Offline

 

#20 2008-09-20 16:14:24

Shinsou

http://www.war-rvr.net/forum/Themes/WAR_RvR/images/rank-admin.jpg

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 187
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik

Re: Karczma

Będą zrobione, tylko musi być władca, a nie każdy ma czas.

Offline

 

#21 2008-10-21 16:46:28

Noah

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Karczma

Kochani, o życie w karczmie i my musimy zadbać, nie tylko władza. Zawsze można się z dobrym graczem dogadać na poczcie by zrobić fabularną bitkę w karczmie, podpalić ją wspólnie i tak dalej. Pomysłów może być tyle ile graczy.

Pogaduszki karczemne możemy sami organizować, ja bym proponował by władza, jak będzie miała już możliwość, wyznaczyła tak zwanych Mistrzów gry i dobrych karczmarzy którzy by dbali o jakieś eventy fabularne w karczmie. Na przykład najazd jakiś bandytów na karczmę lub goblinów co z kanałów wylazły.

Dlatego ja bym apelował o zmianę okienka chatu karczmy na szerszy, jeżeli jest to możliwe. I zwiększyć pole pisania tak, by tekst nie pisało się w jednej ciągłej linijce.

MG i karczmarze (może i nadzorcy) mieliby też możliwość pisania w karczmie pod innym nickiem. Czyli by mieli możliwość wprowadzania NPC. Karczmarz na przykład by grał jednocześnie swoją postać jako karczmarz i mógłby wprowadzić sobie do pomocy służkę, którą on sam prowadzi (pisze jej kwestie).


Jestem przeciwny szeptaniom w karczmie, psuje to ogólną zabawę i mija się z celem karczmy
Do karczmy chyba nie wchodzimy po to by poszeptać komuś na ucho? Zależy nam na prywatności to piszemy na poczcie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl