Demoris TheAgeOfChaos

Demoris


  • Index
  •  » Klany
  •  » Wojna pomiedzy Vision a Zakonem Młota

#1 2008-09-27 14:40:52

Constantine

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 7
Punktów :   
Rasa: Kotolak
Klasa: Ksiaze

Wojna pomiedzy Vision a Zakonem Młota

Pierwsze starcie :


"Mój klan: Zakon Młota
Stoisz razem ze swoimi towarzyszami i przyjaciółmi przed armią . Zaraz zacznie się bitwa... ATAK!!! Słyszysz jak przywodca klanu Vision wykrzyknął komende do jego towarzyszy. Ruszasz razem z twoimi podwładnymi i zaczyna sie bitwa. W powietrzu latają ogniste kule, strzały oraz inne pociski. Atakujesz przywodcę klanu Vision i podczas walki giniesz. Padając na ziemię patrzysz jak inni twoi przyjaciele dzielą twoj los... Przegraliście tą walkę... Z waszego skarbca przeciwnik wyniósł 65 sztuk(i) złota oraz 124 sztuk(i) mithrilu!"


Vision 1 vs 0 Zakon Młota

Mój klan: Zakon Młota
Stoisz razem ze swoimi towarzyszami i przyjaciółmi przed armią . Zaraz zacznie się bitwa... ATAK!!! Słyszysz jak przywodca klanu Vision wykrzyknął komende do jego towarzyszy. Ruszasz razem z twoimi podwładnymi i zaczyna sie bitwa. W powietrzu latają ogniste kule, strzały oraz inne pociski. Atakujesz przywodcę klanu Vision i podczas walki giniesz. Padając na ziemię patrzysz jak inni twoi przyjaciele dzielą twoj los... Przegraliście tą walkę... Z waszego skarbca przeciwnik wyniósł 65 sztuk(i) złota oraz 124 sztuk(i) mithrilu! "



Vision 2 : 0 Zakon Młota




Gracz Kael Vertival napisał(a):Cytat:Stoisz razem ze swoimi towarzyszami i przyjaciółmi przed armią . Zaraz zacznie się bitwa... ATAK!!! Słyszysz jak przywodca klanu Vision wykrzyknął komendę do jego towarzyszy. Ruszasz razem z twoimi podwładnymi w wir walki. W powietrzu latają ogniste kule, strzały oraz inne pociski. Zabijasz jednego wroga po drugim. Patrząc w chwili spokoju na swoich towarzyszy zauważasz iż oni także z wielkim zapałem niszczą przeciwników w imie klanu Zakon Młota... Wygraliście tę wspaniałą bitwę. Ze skarbca pokonanego klanu wynieśliście 9 sztuk(i) złota oraz 464 sztuk(i) mithrilu!


Stoisz razem ze swoimi towarzyszami i przyjaciółmi przed armią . Zaraz zacznie się bitwa... ATAK!!! Słyszysz jak przywodca klanu Vision wykrzyknął komendę do jego towarzyszy. Ruszasz razem z twoimi podwładnymi w wir walki. W powietrzu latają ogniste kule, strzały oraz inne pociski. Zabijasz jednego wroga po drugim. Patrząc w chwili spokoju na swoich towarzyszy zauważasz iż oni także z wielkim zapałem niszczą przeciwników w imie klanu Zakon Młota... Wygraliście tę wspaniałą bitwę. Ze skarbca pokonanego klanu wynieśliście 8 sztuk(i) złota oraz 418 sztuk(i) mithrilu!


2 :2

Ostatnio edytowany przez Yvain (2008-09-29 18:23:15)

Offline

 

#2 2008-09-29 18:28:18

Kael Vertival

Mieszkaniec Demoris

9519044
Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 33
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Tyran

Re: Wojna pomiedzy Vision a Zakonem Młota

Stoisz razem ze swoimi towarzyszami i przyjaciółmi przed armią . Zaraz zacznie się bitwa... ATAK!!! Słyszysz jak przywodca klanu Vision wykrzyknął komendę do jego towarzyszy. Ruszasz razem z twoimi podwładnymi w wir walki. W powietrzu latają ogniste kule, strzały oraz inne pociski. Zabijasz jednego wroga po drugim. Patrząc w chwili spokoju na swoich towarzyszy zauważasz iż oni także z wielkim zapałem niszczą przeciwników w imie klanu Zakon Młota... Wygraliście tę wspaniałą bitwę. Ze skarbca pokonanego klanu wynieśliście 2387 sztuk(i) złota oraz 377 sztuk(i) mithrilu!


Vision 2:3 Zakon Młota




Stoisz razem ze swoimi towarzyszami i przyjaciółmi przed armią . Zaraz zacznie się bitwa... ATAK!!! Słyszysz jak przywodca klanu Vision wykrzyknął komendę do jego towarzyszy. Ruszasz razem z twoimi podwładnymi w wir walki. W powietrzu latają ogniste kule, strzały oraz inne pociski. Zabijasz jednego wroga po drugim. Patrząc w chwili spokoju na swoich towarzyszy zauważasz iż oni także z wielkim zapałem niszczą przeciwników w imie klanu Zakon Młota... Wygraliście tę wspaniałą bitwę. Ze skarbca pokonanego klanu wynieśliście 48 sztuk(i) złota oraz 340 sztuk(i) mithrilu!

Vision 2:4 Zakon Młota


Stoisz razem ze swoimi towarzyszami i przyjaciółmi przed armią . Zaraz zacznie się bitwa... ATAK!!! Słyszysz jak przywodca klanu Vision wykrzyknął komendę do jego towarzyszy. Ruszasz razem z twoimi podwładnymi w wir walki. W powietrzu latają ogniste kule, strzały oraz inne pociski. Zabijasz jednego wroga po drugim. Patrząc w chwili spokoju na swoich towarzyszy zauważasz iż oni także z wielkim zapałem niszczą przeciwników w imie klanu Zakon Młota... Wygraliście tę wspaniałą bitwę. Ze skarbca pokonanego klanu wynieśliście 44 sztuk(i) złota oraz 306 sztuk(i) mithrilu!

Vision 2:5 Zakon Młota



Stoisz razem ze swoimi towarzyszami i przyjaciółmi przed armią . Zaraz zacznie się bitwa... ATAK!!! Słyszysz jak przywodca klanu Vision wykrzyknął komendę do jego towarzyszy. Ruszasz razem z twoimi podwładnymi w wir walki. W powietrzu latają ogniste kule, strzały oraz inne pociski. Zabijasz jednego wroga po drugim. Patrząc w chwili spokoju na swoich towarzyszy zauważasz iż oni także z wielkim zapałem niszczą przeciwników w imie klanu Zakon Młota... Wygraliście tę wspaniałą bitwę. Ze skarbca pokonanego klanu wynieśliście 39 sztuk(i) złota oraz 275 sztuk(i) mithrilu!

Vision 2:6 Zakon Młota



Stoisz razem ze swoimi towarzyszami i przyjaciółmi przed armią . Zaraz zacznie się bitwa... ATAK!!! Słyszysz jak przywodca klanu Vision wykrzyknął komendę do jego towarzyszy. Ruszasz razem z twoimi podwładnymi w wir walki. W powietrzu latają ogniste kule, strzały oraz inne pociski. Zabijasz jednego wroga po drugim. Patrząc w chwili spokoju na swoich towarzyszy zauważasz iż oni także z wielkim zapałem niszczą przeciwników w imie klanu Zakon Młota... Wygraliście tę wspaniałą bitwę. Ze skarbca pokonanego klanu wynieśliście 35 sztuk(i) złota oraz 0 sztuk(i) mithrilu!

Vision 2:7 Zakon Młota


Stoisz razem ze swoimi towarzyszami i przyjaciółmi przed armią . Zaraz zacznie się bitwa... ATAK!!! Słyszysz jak przywodca klanu Vision wykrzyknął komendę do jego towarzyszy. Ruszasz razem z twoimi podwładnymi w wir walki. W powietrzu latają ogniste kule, strzały oraz inne pociski. Zabijasz jednego wroga po drugim. Patrząc w chwili spokoju na swoich towarzyszy zauważasz iż oni także z wielkim zapałem niszczą przeciwników w imie klanu Zakon Młota... Wygraliście tę wspaniałą bitwę. Ze skarbca pokonanego klanu wynieśliście 32 sztuk(i) złota oraz 0 sztuk(i) mithrilu!

Vision 2:8 Zakon Młota


Stoisz razem ze swoimi towarzyszami i przyjaciółmi przed armią . Zaraz zacznie się bitwa... ATAK!!! Słyszysz jak przywodca klanu Vision wykrzyknął komendę do jego towarzyszy. Ruszasz razem z twoimi podwładnymi w wir walki. W powietrzu latają ogniste kule, strzały oraz inne pociski. Zabijasz jednego wroga po drugim. Patrząc w chwili spokoju na swoich towarzyszy zauważasz iż oni także z wielkim zapałem niszczą przeciwników w imie klanu Zakon Młota... Wygraliście tę wspaniałą bitwę. Ze skarbca pokonanego klanu wynieśliście 29 sztuk(i) złota oraz 0 sztuk(i) mithrilu!

Vision 2:9 Zakon Młota


Stoisz razem ze swoimi towarzyszami i przyjaciółmi przed armią . Zaraz zacznie się bitwa... ATAK!!! Słyszysz jak przywodca klanu Vision wykrzyknął komendę do jego towarzyszy. Ruszasz razem z twoimi podwładnymi w wir walki. W powietrzu latają ogniste kule, strzały oraz inne pociski. Zabijasz jednego wroga po drugim. Patrząc w chwili spokoju na swoich towarzyszy zauważasz iż oni także z wielkim zapałem niszczą przeciwników w imie klanu Zakon Młota... Wygraliście tę wspaniałą bitwę. Ze skarbca pokonanego klanu wynieśliście 26 sztuk(i) złota oraz 0 sztuk(i) mithrilu!

Vision 2:10 Zakon Młota


Co tu dużo pisać... Wojnę wygrał Zakon Młota.

Ostatnio edytowany przez Kael Vertival (2008-10-03 16:08:06)

Offline

 
  • Index
  •  » Klany
  •  » Wojna pomiedzy Vision a Zakonem Młota

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbractwofantasy makro09 przewóz osób Piła