#1 2008-09-18 16:18:57

Sevrond

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-09-18
Posty: 4
Punktów :   

W sprawie klanów słów kilka

Dziwi mnie fakt że aby założyć klan wymagany jest lvl 20. Osobiście jestem graczem który mechaniczną stroną gry się nie interesuje i martwi mnie fakt że aby zrobić sobie w przyszłości klan muszę zdobyć lvl. Złoto to mniejszy problem, bo łatwiej zdobyć niż wymagany lvl.

I tutaj pytanie - czy nie dałoby radę zmienić tego progu lvl'ego?

I kolejne pytanie - co się dzieje w sytuacji gdy dowódca klanu robi reset konta? Klan jest rozwiązywany czy jak?

Przedostatnie - Czemu nie ma wzmianki w prawie o profilu klanu? Czy klany nie powinny mieć klimatycznych opisów?

No i ostatnie pytanie - Z jakiego powodu jest to ograniczenie lvl'owe?

To tyle.

Offline

 

#2 2008-09-19 00:02:00

Shinsou

http://www.war-rvr.net/forum/Themes/WAR_RvR/images/rank-admin.jpg

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 187
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik

Re: W sprawie klanów słów kilka

Klany można zakładać dopiero od 20 poziomu, gdyż takie są wymogi najczęstsze. Kiedy przywódca klanu robi reset, to robi on reset swojej postaci, klan zostaje taki jaki był i wszyscy w nim zasiadają i mają te sami rangi co mieli. To jest tylko reset postaci. Klany mają mieć opisy graficzne, prawda, ale jak na razie nie widzę potrzeby dodawać tego do prawa. Ograniczenie lvlowe jest z powodu takiego gdyż inni gracze po prostu siedzą i czekają aż dobije im się energia, a to zakłóca grę, gdyż potem zasiadają w lochach między innymi przez to że nie gra bądź też nie mia profilu, kiedy widzimy, że gracz osiągnął poziom 20, to może dobrze sprawować funkcjonującym klanem.

Offline

 

#3 2008-09-19 15:51:42

Sevrond

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-09-18
Posty: 4
Punktów :   

Re: W sprawie klanów słów kilka

A co z graczami których nie interesuje gra mechaniczna, którzy zajmują się jedynie częścią fabularną gry? Nie jest to przypadkiem dyskryminacja pewna? ^^

Offline

 

#4 2008-09-19 16:04:26

Shinsou

http://www.war-rvr.net/forum/Themes/WAR_RvR/images/rank-admin.jpg

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 187
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik

Re: W sprawie klanów słów kilka

Powiem ci tak, że jeżeli gra ktoś mechanicznie to zawsze może dołączyć do innego klanu i nie musi być przywódcą, a jeżeli chce sam założyć klan to musi napisać podanie klimatyczne do władcy bądź namiestnika jak będzie reprezentował swój klan i co ma zamiar do niego wnieść, oczywiście dla mechanicznych osób.

Offline

 

#5 2008-09-19 17:15:58

Sevrond

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-09-18
Posty: 4
Punktów :   

Re: W sprawie klanów słów kilka

A nie ma możliwości by gracz klimatyczny zrobił klan stworzony z myślą o grze fabularnej? O sesjach, wyprawach o karczmie? Bycie przywódcą klanu daje możliwość kreowania swojej własnej potęgi, a przecież wszyscy wiedzą że nie tylko mechanika jest ważnym elementem gry.

Offline

 

#6 2008-09-20 09:05:32

Shinsou

http://www.war-rvr.net/forum/Themes/WAR_RvR/images/rank-admin.jpg

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 187
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik

Re: W sprawie klanów słów kilka

Przecież napisałem dokładnie że jeżeli osoba mechaniczna będzie chciała założyć klan to będzie musiała złożyć podanie do księcia bądź też namiestnika.

Offline

 

#7 2008-09-20 10:55:42

Sevrond

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-09-18
Posty: 4
Punktów :   

Re: W sprawie klanów słów kilka

Ale ja się pytam o graczy klimatycznych, nie mechanicznych. Jestem graczem klimatycznym, nie nabijam lvl'i i chciałbym w przyszłości założyć klan. Czy jest to możliwe bez nabijania tego 20 lvl'u?

Offline

 

#8 2008-09-20 12:12:25

Shinsou

http://www.war-rvr.net/forum/Themes/WAR_RvR/images/rank-admin.jpg

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 187
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik

Re: W sprawie klanów słów kilka

No przecież napisałem, jeżeli gracz klimatyczny chce założyć klan powinien złożyć podanie do władcy, księcia bądź też namiestnika z historią dokładnego klanu jak go będzie reprezentował. Natomiast gracze mechaniczni nie muszą pisać podania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl