Demoris TheAgeOfChaos

Demoris

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2008-08-20 21:39:29

Garad Haren

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: integracja xD

Hmm... Ładnie tu...*spojrzał w stronę skąpanego w słońcu strumienia.*oj tak... Ładnie...*uśmiech pojawił się znów na jego twarzy.*Od dawna tu przebywasz?*spytał odwracając wzrok*

Offline

 

#17 2008-08-21 18:55:54

Semer

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 39
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: integracja xD

Od dawna? *zaśmiała się by podkreślić, fakt iż nie jest tu długo* Jestem tu zaledwie od kilku dni, więc nie wiem, czy to tak dawno, a ty tu jak długo jesteś? *spytała swój wzrok również na skąpany w świetle słońca strumyk* I tak właściwie ciekawi mnie, co tu, w tej okolicy ciekawego można zobaczyć, wszak jeszcze nic prawie nie zwiedziłam.... *zastanowiła się nad tym, że nikt nic nie mówi, więc sama postanowiła na jakiś czas zamilknąć... Tak właściwie to czemu tylko ona i Garad rozmawiali?*


i doszedł mnie głos z bezdennej otchłani, chodź do nas dziecino i śpij razem z nami...

Offline

 

#18 2008-08-22 12:59:13

Garad Haren

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: integracja xD

Ja również nie jestem tu długo.*mrukną* Można zobaczyć tu wiele ciekawych rzeczy.*podrapał się po głowie przyglądając się obecnym*

Offline

 

#19 2008-08-23 13:18:33

Semer

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 39
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: integracja xD

Wiele ciekawych rzeczy? *zaśmiała się w głos* Teraz to już na pewno wszystko wiem... To jakie są te ciekawe rzeczy? *spytała puszczając mu oczko i zaraz potem wędrując wzrokiem po obecnych* Zdaje się, że ja za dużo gadam *spuściła głowę w dół i tępo wpatrzyła się w trawę bowiem doszła do tego wniosku i się trochę zmieszała tym wszystkim... nie lubiła czegoś takiego*


i doszedł mnie głos z bezdennej otchłani, chodź do nas dziecino i śpij razem z nami...

Offline

 

#20 2008-08-23 16:23:48

Garad Haren

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: integracja xD

*spojrzał na nią.*Hmm...*zastanowił się i wstał. Rozejrzał się po okolicy*Po prostu jest tu ładnie. Ciekawych rzeczy trzeba poszukać. Jeśli szukasz to znajdziesz. Samo się nic nie pokaże. Spójrz na przykład na ten strumyczek. Nie ciekawi Cię z kąd się tu wziął? Moim zdaniem jego szmer jest naprawdę zachwycający.

Offline

 

#21 2008-08-25 11:18:30

Lady Vengeance

Mieszkaniec Demoris

7676717
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 11
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Mag
WWW

Re: integracja xD

*W mieście pojawiła się nieznana nikomu postać. Odziana była w czarny, długi płaszcz, spięty pod szyją błękitną klamrą w kształcie nieznanego kwiatu, a kaptur skrywał twarz nieznajomej. Idealna osłona od ciekawskich spojrzeń innych ludzi. Spod płaszczu widać było czarne buty sięgające ku kolanom oraz czarno białą spódniczkę krótkiej długości. Do tego zwykła czarna bluzka. U boku kobiety znajdował się miecz przypięty do pasa, którego klamra była identyczna jak ta od płaszcza. Smukła sylwetka dawała wiele do myslenia, a dlatego iż nieznajoma była elfką. Przechodziła właśnie jedną z uliczek gdzie wisiały ogłoszenia. Przeczytała jedno z nich dość uważnie. Zmarszczyła brwi. "Czemu by nie..." Skierowała się ku bramom miasta. Po krótkim marszu znalazła się u wrót, skąd podążyła ku polance zastanawiając sie co ją czeka...*

Ostatnio edytowany przez Lady Vengeance (2008-08-25 11:19:59)

Offline

 

#22 2008-08-28 21:11:49

Garad Haren

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: integracja xD

*spojrzał na idącą w "jego" stronę kobietę. Uśmiechną się i skiną do niej głową. Następnie wzrok swój gdzieś w dal przerzucił podziwiając okolicę. Potem westchną milcząc*

Offline

 

#23 2008-08-29 11:43:09

Semer

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 39
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: integracja xD

*również spojrzała na ową kobietę która w ich wszystkich kierunku zmierzała, lecz po chwili namysłu Garadowi odpowiedziała i na strumyk popatrzyła* Może i ten strumyk jest piękny, lecz niezbyt mnie ciekawi jego historia, powstawał zapewne tak długo, że jego powstanie nie jest nikomu znane *powiedziała i spojrzała na niego w oczekiwaniu że coś powie*


i doszedł mnie głos z bezdennej otchłani, chodź do nas dziecino i śpij razem z nami...

Offline

 

#24 2008-08-29 12:49:31

Garad Haren

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: integracja xD

Dokładnie...*westchną*Wiele rzeczy powstawało przez długi czas.*uśmiechną się ku niej potężne skrzydła prostując z ziewnięciem na ustach**Spojrzał na słońce "ale skwar"- pomyślał. Guziki czarnego płaszcza począł rozpinać. Wstał i skrzydła schował pod płaszcz zrzucając go z siebie. Chyba pierwszy raz jego postać ukazała się oczom innych ludzi niż jego samego. Lewa ręka cała w bandażach była przesiąkniętych czarną cieczą. Posturę miał wysoką i dobrze zbudowany był. Strzelił kośćmi w karku i rzekł skrzydłami lekkie powiewy wiatru na siebie kierując*Słońce dziś strasznie pali...*westchną siadając spowrotem na trawę*

Offline

 

#25 2008-08-29 20:05:45

Lady Vengeance

Mieszkaniec Demoris

7676717
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 11
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Mag
WWW

Re: integracja xD

*elfka zauważyła skinięcie mężczyzny, więc z dobrego wychowania i mu skinęła, aczkolwiek gest był mało widoczny spod kaptura. Dotarła do całej gromadki dopiero po chwili, a kiedy zatrzymała się, rozejrzała po twarzach obecnych.* Witam... *głos miała melodyjny, ale jakby lekko chłodny*

Offline

 

#26 2008-08-29 20:14:35

Semer

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 39
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: integracja xD

*gdy elfka już dotarła do tej naszej "gromadki" Semer przyjrzała jej się dokładnie, chłód w głosie również wyczuła lecz odezwała się do niej radośnie i ciepło* Witaj nieznajoma, co Cię tu sprowadza? *spytała i uśmiechnęła się  nieco do Garada myśląc "ho ho coraz więcej nas tu się robi" w końcu to jej pomysł był*


i doszedł mnie głos z bezdennej otchłani, chodź do nas dziecino i śpij razem z nami...

Offline

 

#27 2008-08-29 20:57:51

Lady Vengeance

Mieszkaniec Demoris

7676717
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 11
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Mag
WWW

Re: integracja xD

Powiedzmy, że w pewnym sensie ciekawość i wezwanie z ogłoszeń *odpowiedziała o wiele cieplej* Chodź... Miło zapewne jest kogoś poznać, a zwłaszcza jeśli się jest nowym mieszkańcem Demoris *dodała po krótkiej chwili, a po namyśle ściągnęła kaptur z głowy*

Offline

 

#28 2008-08-29 22:19:38

Garad Haren

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: integracja xD

Nazywam się Garad. Garad Haren. Miło mi poznać.*uśmiechną się ku kobiecie i zamkną oczy*

Offline

 

#29 2008-08-30 15:37:37

Lady Vengeance

Mieszkaniec Demoris

7676717
Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 11
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Mag
WWW

Re: integracja xD

Vengeance... Po prostu Vengeance *odwzajemniła lekko uśmiech*

Offline

 

#30 2008-09-13 10:42:48

Semer

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 39
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: integracja xD

W takim razie na mnie mów po prostu Semer... Nie zwracaj też uwagi na to kim jestem, przecież jedyne co się liczy to bycie sobą... *rzekła i skinęła jej głową w niemal teatralnym geście przywitania, tak aby było wiadomo że miło ją poznać*


i doszedł mnie głos z bezdennej otchłani, chodź do nas dziecino i śpij razem z nami...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl