#1 2008-08-19 22:22:18

Semer

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 39
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

integracja xD

*na rogach ulic, w mieście porozwieszano ogłoszenia... nikt nie wiedział, któż to wymyślił, po co..... no i najważniejsze - jakim prawem porozwieszał te wszystkie ogłoszenia. To na szczęście nie było takie ważne... W ogłoszeniu było napisane - wkrótce możemy się wszyscy spotkać na pięknych łąkach Ostord poprzecinanych dość niezwykłymi rzekami, mieszkańcy.... integrujcie się! Poniżej podano jeszcze datę i godzinę,a raczej porę dnia... no i skromna informacja że zawsze tam można przyjść widniała gdzieś z boku... No mniejsza z tym... Semer jako pierwsza przybyła właśnie na łąkę, usiadła na ziemi bez zbędnych czynności i wyczekiwała na przywbycie kogokolwiek, wszak jeszcze nikogo nie zna, a rozmowa zawsze może być ciekawa... uśmiech jeszcze dodatkowo na jej twarzy wykwitł, nie żaden sztuczny, lecz szczery - od serca...*


i doszedł mnie głos z bezdennej otchłani, chodź do nas dziecino i śpij razem z nami...

Offline

 

#2 2008-08-20 10:04:03

Garad Haren

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: integracja xD

*wracając z areny dostrzegł ogłoszenia na ścianach. Zdziwił się, staną w miejscu i zaczął je czytać. Nie wiedząc o co chodzi podrapał się po głowie. Nie był akurat bardzo zajęty więc zaczepił broń o stalowe kółko przy pasie płaszcza i wsadził ręce do kieszeni idąc w stronę bramy miasta. Powoli snując się dróżkami polnymi dotarł na łąkę. Rozejrzał się po dość wielkim terenie, i podchodząc do strumienia siadł na kamieniu tuż obok wody słuchając jego szmeru.*

Offline

 

#3 2008-08-20 10:34:36

Xatheras

Mieszkaniec Demoris

2568857
Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 25
Punktów :   
Rasa: Hobbit
Klasa: Stolarz

Re: integracja xD

*Wracający z lasu Hobbit widział na łące siedzącą kobietę, jednak nie zwracał szczególnej uwagi na nią, przecież można sobie wyjść tak pięknego dnia i zaczerpnąć świeżego powietrza. Idąc nieco dalej, zdziwił się, bo zobaczył mężczyznę, obok strumyka. Kroku nieco zwolnił przypatrują się mu uważnie z daleka. Machnął jednak ręką i poszedł dalej, do miasta, do swego tartaku. Po drodze widział jakieś widniejące ogłoszenia, jednak, jako że leniwy był, to nawet nie spojrzał co pisało na nich. Po niedługiej chwili postanowił wyjść, odpocząć od miasta. Widząc po raz kolejny ogłoszenia, po raz kolejny zignorował je. Wszak wyszedł za miasto, nieopodal, gdzie widział dwoje istot. Hobbit pomyślał sobie, że przecież mógłby do nich dołączyć. Przechodził wpierw obok mężczyzny*
- Witaj Panie. Widzę, że odpoczywasz... Nie przeszedłby się Pan ze mną nieco dalej? Widziałem jeszcze jedną osobę wypoczywającą, tam, niedaleko, na łączce...
*Gdy skończył już mówić, nie czekając nawet na jego odpowiedź ruszył wolnym krokiem w stronę, gdzie kobietę wcześniej widział*


...Ktoś przychodzi, ktoś odchodzi...
...Coś się zaczyna, coś się kończy...
...Ktoś umiera, ktoś się rodzi...
...A pewna rana, wciąż się sączy...

Offline

 

#4 2008-08-20 11:25:04

Semer

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 39
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: integracja xD

*w końcu po pewnym czasie dojrzała swoimi oczyma mężczyznę siedzącego sobie niby od tak, daleko na kamieniu, któremu wpierw się chwilę przyglądała, lecz zaraz potem ujrzała drugiego osobnika, który coś tam powiedział i ruszył w jej kierunku... wstała więc i pomachała obu mężczyznom by podeszli do niej, wprawdzie nie miała żadnych niespodzianek ani nic, ale może uda jej się pogadać, nawet jeśli nie czytali jej ogłoszenia... Gdy już skończyła machać usiadła z powrotem na ziemię uznając iż elfce nie wypada stać na środku łąki i wymachiwać do wszystkich, pozostało jej czekać z nadzieją, że to właśnie Ci mężczyźni przeczytali ogłoszenie, a teraz tu siedzą i również czekają na kogokolwiek*


i doszedł mnie głos z bezdennej otchłani, chodź do nas dziecino i śpij razem z nami...

Offline

 

#5 2008-08-20 11:49:32

Xatheras

Mieszkaniec Demoris

2568857
Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 25
Punktów :   
Rasa: Hobbit
Klasa: Stolarz

Re: integracja xD

*Kątem swego oka zauważył jak kobieta machała w stronę, w której się znajdował. Nie był pewny, czy to do niego było, jednak rękę uniósł w górę. Wolnym kroczkiem kierował się w jej położeniu. Nie czekał na mężczyznę, przecież małe dziecko nie jest, że musi być z inną osobą. Już dość blisko kobiety był, zawahał się przez chwile, jednak nie stracił nadziei*
- Witaj
*Powiedział nieśmiało. Wszak nie wiedział jak się ma zachować, czy też, żeby kobiety nie wystraszyć czy przerazić nieodpowiednio nie odezwać się*
- Pani tak sama tutaj?...
*Znów zabrzmiał dość cichy głos, tym razem nieco już bardziej pewny*


...Ktoś przychodzi, ktoś odchodzi...
...Coś się zaczyna, coś się kończy...
...Ktoś umiera, ktoś się rodzi...
...A pewna rana, wciąż się sączy...

Offline

 

#6 2008-08-20 12:15:46

Semer

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 39
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: integracja xD

*spojrzała na mężczyznę w górze, tuż nad nią, a raczej przed nią...* Witam Szanownego Pana! *skłoniła lekko swą główkę w teatralnym geście i przez chwilę pomyślała* Tak sama tu jestem.... ekhem... znaczy się tam jeszcze jakiś Pan na kamieniu utkwił, ale nie wiem dlaczego... *przeniosła wzrok na ów typa nad strumykiem* Tak przy okazji żadna ze mnie Pani, proszę mi mówić po prostu Semer *uśmiechnęła się i poklepała obok siebie miejsce by usiadł* A Pana, co tu sprowadza? *spytała jakby to wcale nie ona porozwieszała po mieście ogłoszenia*


i doszedł mnie głos z bezdennej otchłani, chodź do nas dziecino i śpij razem z nami...

Offline

 

#7 2008-08-20 12:41:59

Luelle Ryuugan

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 59
Punktów :   
Rasa: Drow
Klasa: Wampir Zabójca

Re: integracja xD

Kobieta szła boso po polanie. Suknia jej delikatnie muskała trawę. Byla boso, bo ponoc 'To zdrowe'. Tak zawsze mawiała, a widocznie gdzieś buty musiała zostawić. Zobaczyła przyszlą sędzinę i mężczyznę. Mężczyzny jeszcze nie znała. Podeszla, więc kłaniając się od razu i mówiąc.
- Witam Semer, witam, także pana. Nazywam sę Lu.
Uśmiechnęła się ciepło i przyjaźnie spogladając na nich.

Offline

 

#8 2008-08-20 12:56:02

Xatheras

Mieszkaniec Demoris

2568857
Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 25
Punktów :   
Rasa: Hobbit
Klasa: Stolarz

Re: integracja xD

*Zaskoczony nagłym zjawieniem się kolejnej osoby, wzrok przeniósł na nią. Zmieszany nieco był i nie wiedział co powiedzieć*
- Więc... Eeee... Ja Xatheras jestem, ale mówicie mi Xath.
*Głowę swą skinął, na przywitanie jakby*
- No i również witam i Ciebie, nowo przybyła Lu
*Uśmiechnął się delikatnie. Kamieni dużo wokół było, więc nie zastanawiając się, usiadł na jednym z nich, jednak nie na tym, który mu Semer wskazała, jakoś tak nie na rękę mu było*
- Wy, widzę już się znacie panie?
*Zapytał z delikatnym uśmiechem. Trochę głupio się czuł, ale poznawać nowe osoby trzeba, więc nie pokazywał swego zmieszania*


...Ktoś przychodzi, ktoś odchodzi...
...Coś się zaczyna, coś się kończy...
...Ktoś umiera, ktoś się rodzi...
...A pewna rana, wciąż się sączy...

Offline

 

#9 2008-08-20 14:13:33

Semer

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 39
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: integracja xD

*spojrzała przed siebie, tam skąd dochodził głos i widząc znajomą twarz niezwykle się ucieszyła* Witaj Lu, nie sądziłam że tak szybko się spotkamy *tym razem spojrzała Xatherasa i mu odpowiedziała* Ano Xath, tak się składa, że się ostatnio poznałyśmy, co prawda w karczmie lecz mniejsza z tym, wiesz, co jak co ale należy się poznać jeśli już ma się razem pracować *zaśmiała się lekko i nieco cicho, ale jakoś tak wyczuła chwilową drętwość atmosfery i postanowiła się nie odzywać już więcej, wszak ktoś mógł ją posądzić o to, że zbyt roztrzepana, jakaś głupia czy coś...*


i doszedł mnie głos z bezdennej otchłani, chodź do nas dziecino i śpij razem z nami...

Offline

 

#10 2008-08-20 14:50:13

Xatheras

Mieszkaniec Demoris

2568857
Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 25
Punktów :   
Rasa: Hobbit
Klasa: Stolarz

Re: integracja xD

- Ano, racja, racja.
*Również się zaśmiał, przecież śmiech to zdrowie, jak to mawiają*
- Długo tutaj tak siedzisz? Z lasu wracałem już dość dawno i Cię widziałem, no i nadal tu jesteś...
*Niezbyt głośno, lecz pewnie zadał pytanie, po czym spojrzał na Lu, nie odzywał się już więcej. Lepiej było poczekać, aż ktoś coś powie, niż nachalnie się wytrącać. Ciszy jednak dużej nie lubił, bo miał jej pod dostatkiem, a porozmawiać często okazji nie miał*
- A tak w ogóle, to podoba Wam się tutaj? W Ostord?
*Szybko po poprzednim pytaniu zadał kolejne, żeby ciszy długiej nie zastać*


...Ktoś przychodzi, ktoś odchodzi...
...Coś się zaczyna, coś się kończy...
...Ktoś umiera, ktoś się rodzi...
...A pewna rana, wciąż się sączy...

Offline

 

#11 2008-08-20 17:55:47

Garad Haren

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: integracja xD

*słysząc słowa przechodnia spojrzał na niego oderwany od zamyślenia. Wstał otrzepał płaszcz i ruszył w ich kierunku. Staną przy nich i rzekł*Witajcie. Widziałem ogłoszenia w mieście, i pomyślałem, że może poznam tu kogoś więc przyszedłem.*mrukną*Nazywam się Garad. Miło mi was poznać.*uśmiechną się do Semer gdyż ją już znał z karczmy.*

Offline

 

#12 2008-08-20 18:06:25

Xatheras

Mieszkaniec Demoris

2568857
Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 25
Punktów :   
Rasa: Hobbit
Klasa: Stolarz

Re: integracja xD

- Witaj Garad, Xath mnie zwą
*Odpowiedział spokojnym głosem i rękę do przywitania wyciągnął. Pomyślał, że przydałoby się zachowywać jak na mężczyznę przystało, więc i silny uścisk dłoni podarować drugiemu winien. Uśmiech delikatny cały czas towarzyszył mu na twarzy, a w myślach tylko sam do siebie mówił, że być może się wydurnił, lecz to już za późno. Odwróciwszy głowę w stronę Semer uśmiechnął się bardziej i rzekł żartem*
- Znajomości wszędzie...


...Ktoś przychodzi, ktoś odchodzi...
...Coś się zaczyna, coś się kończy...
...Ktoś umiera, ktoś się rodzi...
...A pewna rana, wciąż się sączy...

Offline

 

#13 2008-08-20 18:12:30

Semer

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 39
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: integracja xD

*wyszczerzyła się do Xatha* iii... tam znajomości, po prostu bywa się to tu to tam.... znaczy się ja bywam zazwyczaj po prostu w karczmie *zaśmiała się* Ale przyznam naprawdę warto tam zaglądać... A tak przy okazji... Witaj Garad! *przeniosła nań swój wzrok i zastanowiła się chwilę nad tematem... Ostord...* Co do Ostord... Muszę przyznać, że jest niczego sobie, wszak dość niedawno tu przybyłam i nie potrafię zbyt wiele o tym miejscu powiedzieć.... A wam się tu podoba? *rozejrzała się po obecnych z zaciekawieniem*


i doszedł mnie głos z bezdennej otchłani, chodź do nas dziecino i śpij razem z nami...

Offline

 

#14 2008-08-20 20:50:07

Garad Haren

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: integracja xD

*wystawił jaszczurzą dłoń ku niemu i również delikatnie się uśmiechną. Uśmiech na Semer przerzucił pytając*Czy dalej chciała byś zobaczyć jezioro?*uśmiechną się do niej szczerze i siadł na trawę myśląc o czymś*

Offline

 

#15 2008-08-20 21:28:54

Semer

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 39
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: integracja xD

*przez chwilę myślała, zachodząc w swój umysł, co mówiła całkiem niedawno o jeziorze* Wiesz tak, ale jezioro może poczekać *zaśmiała się nieco, jeszcze nie czas wyjawiać, że to ona te ogłoszenia porozwieszała, chociaż... nie! To poczeka, przecie, gdy ktokolwiek się dowie wyśmieje ją... Do rozwieszenia  ogłoszeń przyzna się po wszystkim, po spotkaniu ich wszystkich...* To Garad, jak Ci się podoba tutaj? *spytała uśmiechając się do niego szeroko*


i doszedł mnie głos z bezdennej otchłani, chodź do nas dziecino i śpij razem z nami...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl