Demoris TheAgeOfChaos

Demoris


#1 2009-08-21 13:29:24

Il

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 1
Punktów :   
Rasa: Drow
Klasa: Mag , Fabularny Czarnoksiężnik

Opis Karczmy

Z powodu nudy , postanowiłem stworzyc opis karczmy....Może admini jakoś tego użyją ?

Gdy tylko otworzyłeś drzwi , twarz twą przywitało przyjemne ciepło bijące od kominka .
Kominek ów , znajdował się przed twoją twarzą , zaś twe lewe ucho wychwyciło roześmiany głos karczmarza :
-Czy czegoś pragniesz , przybyszu ?
Gdy tylko złożyłeś zamówienie , rozsiadłeś się w jednym z dwóch wygodnych , acz wyglądających na stare , foteli .
Jeszcze raz rozejrzałeś się wokół . Po schodach wiodących na górę , schodziła piękna elfka . Gdy tylko oderwałeś od niej oczy , Spostrzegłeś kilku ludzi pogrążonych w kłótni , którzy siedzieli przy dużym stole położonym naprzeciw lady karczmarza , a ta znajdowała się przy lewej ścianie , patrząc od drzwi .
Sama karczma nie była wcale za duża . Ot , piętnaście kroków , na piętnaście….
Usłyszałeś woń piwa unoszącą się w powietrzu , oraz zapach podsmażanych ziemniaczków .
Wstałeś z wygodnego fotela , podszedłeś do lady mijając rzędy stolików i krzeseł , po czym odebrałeś swoje zamówienie , płacą srebrną monetą karczmarzowi .
Teraz mogłeś rozkoszować się zapachami dobiegającymi z kuchni tuż za plecami karczmarza popijając piwo w fotelu , oraz co rusz biorąc do ust malutkiego ziemniaczka .


Wiem , wiem - opis słaby A poza tym to mój pierwszy post , więc witam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl