Demoris TheAgeOfChaos

Demoris


#1 2008-10-10 22:14:45

defi

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 2
Punktów :   

Jak skomasować te same przedmioty?

Mam takie pytanie:
Jak zrobie ze 200 przedmiotów tego samego typu to powstają przedmioty zwykłe, smocze, krasnoludzkie. Często sie zdarza że np 9 krasnoludzkich jest identycznych - ale jednak są odzielnie w ekwipunku. Czy da sie je jakoś złączyć - co by operować wszystkimi 9-cioma?
bo strasznie niewygodne jest operowanie nimi pojedyńczo...

Offline

 

#2 2008-10-11 12:11:59

Shinsou

http://www.war-rvr.net/forum/Themes/WAR_RvR/images/rank-admin.jpg

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 187
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik

Re: Jak skomasować te same przedmioty?

Przedmioty są połączone tylko wtedy, kiedy mają tą samą wartość statystyki, mogą się nazywać tak samo, ale musisz brać tutaj pod uwagę statystyki na danej broni.

Offline

 

#3 2008-10-11 13:04:54

defi

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jak skomasować te same przedmioty?

Tak ja to rozumiem... doskonale zdaje sobie sprawę że mogą mieć różne statystyki ale ja mówie o takich co maja identyczne.

problemem staje sie to że jak chce sprzedać dokładnie takie same krótkie miecze (krasnoludzkie lub smocze) to musze je wystawiać na sprzedaż tyle razy ile ich jest  (MIMO ŻE ICH STATYSTYKI SA IDENTYCZNE ) bo nie sa zgrupowane w ekwipunku.

Po wystawieniu na sprzedaż te krótkie miecze same sie zgrupowały - ale to trwa długo - pytam czy można to zrobić jakoś duzo szybciej i przyjemniej.

Nie wiem czemu zwykłe krótkie miecze same mi się grupują po zrobieniu - ale krasnoludzkie i smocze nie. Dlatego własnie moje pytanie.

Offline

 

#4 2008-10-14 17:54:00

Vemor

http://www.war-rvr.net/forum/Themes/WAR_RvR/images/rank-admin.jpg

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 43
Punktów :   
WWW

Re: Jak skomasować te same przedmioty?

niestety programiści uraczyli nas paroma problemami. Wyrabiane przedmioty nie mają identycznych wartości (o dziwo). Niestety nie są wyświetlane informacje po przecinku, jedynie pełne. Tak więc broń o wartości 9 może równie posiadać wartość 9.22312, kolejna 9.544321 obje jednak będą wyświetlały wartość 9, bez wartości po przecinku.

Przedmioty minimalne (+1) mają z automatu obcinane to co powyżej jak i max'y na dany poziom dla tego sie paczkują.

Postaram się to poprawić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldochody