Demoris TheAgeOfChaos

Demoris


#1 2008-08-27 00:02:47

Shinsou

http://www.war-rvr.net/forum/Themes/WAR_RvR/images/rank-admin.jpg

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 187
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik

Konkurs - Redaktor

Tuż od samego ranka, nim samo słońce dobrze zbudzić się zdołało, posłaniec Królewski szlaki miast przemierzał z nową wieścią. Kiedy dotarł do podestu na dziedzińcu gdzie wszelkie nowiny ogłaszane były, pergamin pewnie ujął w dłoń i czytać zaczął:

Drodzy Mieszkańcy Demoris
Władca Vemor pragnie ogłosić iż w dniach najbliższych odbędzie się nabór na stanowisko redaktora Gazety Demoris. Dlatego też każdy kto uważa, że siłą jego są słowa a narzędziem pióro, proszone są o zgłoszenie się do gmachu redakcji by tam swych możliwości ukazać choć szczyptę.
Każdy sprawdzić się może.

Podania proszę zgłaszać na forum.
1.Nick postaci oraz ID
2. Napisać jak przeprowadzasz rozmowę do gazetki Demoris. ''Krótka pogawędka ze skrytobójcą który został schwytany i siedzi w lochach''
3.Czemu chcesz zostać redaktorem.
4.Jakie nowe możliwości możesz wnieść do Monarchii Demoris jako Redaktor.

Offline

 

#2 2008-08-31 13:16:29

Rhia

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 12
Punktów :   
Rasa: Elf'ka
Klasa: Mag

Re: Konkurs - Redaktor

Shinsou.. Może lepiej zostaw jeszcze ten temat i napisz w grze wiadomość do wszystkich, że poszukiwany redaktor, i Ci co chcą nie dają zgłoszenie na forum gry. To może wtedy ktoś się zgłosi.

Offline

 

#3 2008-11-10 12:49:48

Laureina

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Konkurs - Redaktor

Ja daję zgłoszenie iż mam lekkie pióra z którym wciąż się nie rozstaję. Potrafię napisać o wszystki ze wszystkiego wyłonic to co najważniejsze. Jednym przykładowym tekstem jest to:

-Nic z niej nie będzie*parsknęła chuda kobita. Miała wyraziste rysy twarz. Spiczasty nos zadarty ku górze, był postrachem dla dzieciaków*
-Może jednak, ładna z niej dzieweczka, może da się na jej zarobić*odparł wieśniak, oparty o kamienny mur domu. Zerwał źdźbło trawy i zaczął skubać*
-Trzymam Cię za słowo*odparła unosząc głowę. Słońce zaćmiło oczy małej dziewczynki chowającej się za krzakami*
-Naiwny wieśniak*wymamrotała pod nosem*
-Pewnie chodzi o mnie* wyszeptała dziewczynka. Wstała i zaczęła biedź co sił w nogach*
-Masz czego chciałaś, Ona nie wróci*odparł wieśniak. Odepchnął się noga od murka i wolnym krokiem z siekierą w ręku udał się do drewutni*
-Stare wredne babsko*mówiła do siebie wieśniaczka nie zatrzymując się nawet na chwilę*

Napisałam to teraz aby dać przykład moich umiejętności(:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl