Demoris TheAgeOfChaos

Demoris


#1 2008-08-16 11:53:13

Shinsou

http://www.war-rvr.net/forum/Themes/WAR_RvR/images/rank-admin.jpg

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 187
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik

Wybory - Sędzia

Sąd Monarchii ostatnimi czasy borykał się z różnymi problemami, dlatego też w końcu postanowiono podjąć najwłaściwszą decyzję, czyli zorganizować wybory, które uzupełnią braki kadrowe. Tak więc dnia dzisiejszego ogłoszono wszem i wobec, że Sąd Monarchii Demoris pilnie potrzebuje osób, które znają się dobrze w prawie, posiadają stosowną mądrość i rozsądek, jaki jest niezbędny, by sprawy sądowe rozstrzygać.
Wszyscy chętni proszeni są o złożenie podania w tym dziale.

Offline

 

#2 2008-08-16 18:30:22

Luelle Ryuugan

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 59
Punktów :   
Rasa: Drow
Klasa: Wampir Zabójca

Re: Wybory - Sędzia

1. Luelle Ryuugan.
2. 30
3. Cały dzień i całą noc. Codziennie.
4. Jestem osobą sprawiedliwą nadającą się na sędzinę. Mam dar osądzania. Rozstrzygnę każdy spór.
5. Do gmachu sądowego kobieta weszła krokiem pewnym rozgladając się ciekawie do okoła. Nikogo nie było w zasiegu wzroku, więc przystanęła niepewnie czy w dobrym budynku się znajduję. Odwrócila się szukając pomocy w jakimś nieznajomym, ale nikt nie wchodził, ni nie wychodził. Po chwili jednak w okienku jednym gdzieś tak, po prawej, ruch dostrzegła. Była to ręka ciemnej barwy, a potem wychylajaca się twarz. Kobieta, papiery przeglądająca. Dziewczyna ucieszona, poprawiła włosy, suknię i obejrzala siebie jako tako. W porządku. Minę poważniejszą przybierając ruszyła , nogami pewnie stąpając po podłożu, i do okienka podchodząc. Kopertę, ktora cały czas w jej ręku się znajdowała, wsunęła przed oczy tamtej. Ta spojrzała na nią i kopertę do reki biorąc rozdarła. Kartkę, w środku się znajdującą, rozłozyła i okulary na nos włożyła. Otworzyła usta chcąc coś powiedzieć, ale przybyła uprzedziła ją.
- Luelle Ryuugan.
Tamta usta zamknęła i przytaknęła do niej na kartkę z powrotem patrząc. Ale i kobieta za okienkiem też wypowiedziała się, upewniając czy tamta znów jej nie uprzedzi.
- Stanowisko Sędziego, tak?
- Owszem.
Zdjęła powoli okulary i kopertę do śmietnika wyrzuciła. Kartkę wygładziła i starannie położyła na biórku. Podniosła ręke wskazując drzwi, a kandydatka na sędzinę podziękowała i odwrócila się z zamiarem wyjścia. Odetchnęłe wesoło i wyszła drzwi sobie otwierając.

Ostatnio edytowany przez Luelle Ryuugan (2008-08-17 19:40:18)

Offline

 

#3 2008-08-17 00:48:55

Kaalin

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: Wybory - Sędzia

1.Kaalin Zakareth
2.67
3. Przez caly czas tylko w tej krainie przebywam. Codziennie po 3 godziny rano,w południe oraz wieczorem...
4. Jam osoba sprawiedliwa. Jam na osadzaniu ludzi sie znam. Jam sprawy wszelkiego rodzaju moge rozwiązać...Jam bardzo rozważnym człowiekiem jestem ...Gdyz mnie wybierzesz przekonasz sie sam.. =)
5.*Drzwi od Sądu otworem stanęły. W nich młody mężczyzna się pojawił. Do lady przysięgłych podszedł uklęknął grzecznie i papiery przed starszym sędziom położył. Ten na mężczyznę spojrzeniem nie groźnym spojrzał po chwili do niego mówiąc*
- A więc Kaalin Zakareth jesteś ?*zapytał się ,na niego swymi dużymi oczyma patrząc*
- Tak...
*Rękę pod podbródkiem postawił znów na mężczyznę się patrząc*
- I nowym sędzią w tej krainie chcesz zostać?*znów sie zapytał popijając powoli trochę wody i do rozmowy powracając*
- Teraz, natychmiast tego powiedzieć ci nie mogę...Dalsza część tej rozprawy za tydzień się odbędzie*powiedział ,wstanął i młotem wielkim o stół raz walnął*
- Dobrze *cichym głosem powiedział do drzwi sądowych się udał i wyszedł powolutku. I na rozprawę z niecierpliwością czeka.*

Offline

 

#4 2008-08-17 14:58:53

Costa.

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 37
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Klasa: Rzemieślnik

Re: Wybory - Sędzia

1. Constance.
2. 61.
3. Przeważnie codziennie, co najmniej sześć godzin.
4. Na każdy problem potrafię spojrzeć z kilku stron, więc podejść do problemu mogę znając wszystkie za i przeciw, przez co osąd jest najtrafniejszy.
5. *powoli drzwi do Gmachu Sądu uchyliła, wpierw głowę przez drzwi wsadzając. Rozejrzała się uważnie ciemnymi oczami, po czym pewnym krokiem próg przekroczyła. Nieznacznie odchrząknęła, przez chwilę stojąc w miejscu. Dłoń zacisnęła delikatnie na papierach, które w dłoni trzymała, drugą dłonią suknię otrzepując. Jeszcze raz po całym pomieszczeniu się rozejrzała i kilka kosmyków niesfornych czarnych włosów z twarzy odgarnęła, bystrym wzrokiem szukając miejsca, gdzie owe papiery złożyć by wypadało. Niezbyt szybkim, dosyć majestatycznym krokiem podeszła do lady, za którą, na pierwszy rzut oka, nie było nikogo widać. Papiery na ladzie położyła, i wtem zza niej głowa się wychyliła. Z lekka potargane ciemne włosy, na czubku nosa okulary. Ba, trafniejszym określeniem byłoby właściwie dwa szkiełka połączone drutem. Bez słowa owa postać papiery szybko w dłoń ujęła i przejrzała.* Constance? *dało się słyszeć niski głos. Na to ona tylko głową przytaknęła.* Na sędzię...? *zaraz po tym postać spytała i bardziej zza lady się wychyliła, dziewczynę wzrokiem mierząc.* Owszem. *odpowiedziała dumnym tonem, delikatnie głowę do góry unosząc. W tym momencie z ust mężczyzny starszego słyszeć 'zobaczymy, zobaczymy.' i dłonią na drzwi wyjściowe wskazał.* Do widzenia. *mruknęła jeszcze pod nosem i za drzwiami zniknęła.*

Ostatnio edytowany przez Costa. (2008-08-17 18:12:59)


Każdy potrzebuje heroiny. Ona wypala osobowość. Wypala ambicję, strach, pożądanie, potrzeby. Jest matką wszystkiego.

Offline

 

#5 2008-08-19 10:13:02

Semer

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 39
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Wojownik

Re: Wybory - Sędzia

1. Semer
2. 91
3. Codziennie... Co prawda w tej grze jestem krótko, bowiem niedawno zaczęłam, ale poświęcać zapewne będę pół dnia (tzn. cały czas, gdy tylko wrócę ze szkoły, a w wakacje to cały dzień praktycznie)
4.Jestem osobą sprawiedliwą, jestem bezstronna, potrafię rozwiązywać spory, zazwyczaj łatwo mi zdobyć autorytet, zawsze rozważam wszystkie wyjścia z sytuacji, nie zamierzam wybierać najwygodniejszej opcji, pójdę na najrozsądniejszą, wysłucham wszystkich...
5.
*stała przed gmachem sądu chyba z piętnaście minut, zastanawiając się, czy wszystko jest dobrze z jej podaniem, a przede wszystkim z nią. Czy wygląda dość porządnie by ubiegać się o posadę sędziego, a nawet nad tym, czy ma świeży oddech... W końcu, zdecydowanym krokiem przekroczyła próg budynku, w którym to jej oczom ukazał się wielki hal. Gdzieś na uboczu pomieszczenia dostrzegła mężczyznę, elegancko ubranego, niewysokiego. Podeszła do owego osobnika w nagłym przypływie pewności siebie by zadać mu swe pytanie.* Przepraszam... eee... *zawahała się , nie wiedząc do końca, kim jest mężczyzna* Przepraszam Pana, ale... Czy wie Pan, gdzie tu się składa podania o pracę sędziego? *spytała na co mężczyzna pokazał ręką by szła za nim. Dotarli do niewielkiego pomieszczenia, gdzie znajdowały się jedynie dwa fotele stojące naprzeciw siebie i stojący po środku stolik. Po chwili pokazano jej ręką, że ma usiąść.* Chce Pani złożyć podanie, jak rozumiem? *odezwał się mężczyzna niezwykle grubym głosem. Semer pokiwała na to ochoczo głową.* Proszę mi to w takim razie dać. *rzekł stanowczo dosłownie wyrywając elfce kopertę z dłoni. Rozerwał ją szybko i wyjął szybko zawartość, która wyglądała tak: Na górze, gdzieś w rogu widniała data i miejsce. Tuż pod nią na samym środku widniał napis "Do Szanownych Władz i Sądu Najwyższego". Niżej były wypisane dane. Imię - Semer, wiek - około 20 lat, rasa - Elf, klasa - Wojownik, zainteresowania -życie miasta, prawo, nawiązywanie nowych kontaktów, walki na arenie. Predyspozycje -  stanowczość, pokojowe usposobienie, bezstronność, umiejętność słuchania... Na zakończenie było napisane: Proszę o uczciwe osądzenie mego podania, sprawiedliwy wybór sędziego, jednakże z nadzieję, że zostanę wybrana* Na dole był jeszcze podpis - Semer. Gdy mężczyzna przeczytał podanie, delikatnie się uśmiechnął, lecz odezwał się do niej chłodno.* Podanie przyjęte, może Pani iść. *Elfka pośpiesznie wstała.* Dziękuję, Do zobaczenia! *odparła radośnie... To wszystko mogło brzmieć i wyglądać trochę drętwo i oficjalnie, ale jak miało? Dziewczyna pośpiesznie wyszła z gmachu, by radośnie nucąc pod nosem piosenkę, wrócić do domu.*


i doszedł mnie głos z bezdennej otchłani, chodź do nas dziecino i śpij razem z nami...

Offline

 

#6 2008-08-19 10:23:18

Shinsou

http://www.war-rvr.net/forum/Themes/WAR_RvR/images/rank-admin.jpg

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 187
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik

Re: Wybory - Sędzia

Ogłaszam iż sędzią został gracz o id30 id91.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl