Demoris TheAgeOfChaos

Demoris


#1 2008-08-16 11:50:55

Shinsou

http://www.war-rvr.net/forum/Themes/WAR_RvR/images/rank-admin.jpg

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 187
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik

Wybory - Prawnik

Podania należy zamieszczać jako osobne tematy, z nazwą zawierającą imię obecnej postaci i id na grze.
Schemat podania:
1. Imię postaci:
2. ID postaci na grze:
3. Krótka informacja na temat Waszej dostępności do gry i czasu, jaki grze poświęcacie.
4. Nieklimatyczny list motywacyjny – dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?
5. Klimatyczna scenka złożenia podania w gmachu sądowym (bardzo proszę o umieszczenie treści fabularnego podania).

W dalszym etapie wyborów zostanie sprawdzona znajomość prawa oraz umiejętność rozgrywania sesji.

Zadaniem kandydatów jest także napisanie mowy prawniczej zawartej w krótkiej scence w następującej sprawie:
Zgłasza się do Was dorosły mężczyzna, który oskarża pewnego człowieka o pobicie. Świadków zdarzenia nie było, na ciele rzekomo poszkodowanego mężczyzny można się dopatrzyć paru siniaków, jednak oskarżony także ma widoczne rany na ciele (również w postaci siniaków oraz podbitego oka). Poszkodowany utrzymuje, że przechodząc koło karczmy, został zaczepiony przez oskarżonego, który był w stanie nietrzeźwym. Wtedy zaczęła się szarpanina. Poszkodowany utrzymuje, że tylko się bronił. O poszkodowanym wiadomo, że jest prostym człowiekiem, który utrzymuje się z niewielkiego gospodarstwa, nie miał też problemów z prawem. O oskarżonym niewiele wiadomo – niedawno przybył do miasta, nikt go tu jeszcze nie zna.
Prawnik musi wystąpić po stronie poszkodowanego. Całą mowę prawniczą należy przesłać wiadomością prywatną na grze do mnie. Pamiętajcie o odpowiednim zachowaniu, jakie powinien prezentować prawnik występując przed sądem!

Offline

 

#2 2008-08-16 17:15:58

Yoshi

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 6
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Klasa: Mag

Re: Wybory - Prawnik

http://img49.imageshack.us/img49/8348/bd799835ad02ff7f46d41b9le0.jpg

1.Yoshi
2.45
3.24 godziny 7 dni w tygodniu xD
4.Dlaczego macie mnie wybrać? Mam 5 z Polaka i władam czteroma językami obcymi.

5.Podania nie da rady napisać klimatycznie według mnie.

Dnia 16.08.1130 r., miała miejsce kradzież. Osoba poszkodowana została napadnięta w biały dzień, złodziej nie jaki Alfius ( nazwiska nie pamięta ) ogłuszył ofiarę a następnie okradł ją ze wszystkich kosztowności.
Spis skradzionych rzeczy:
1000 sztuk złota
Pierścień rodowy
Naszyjnik Rzezi
Sztylet oprawiony złotem
Katana


Ofiara została ciężko rana. Pan Volius Sztrenger wylądował w szpitalu z połamanym żebrem, ręka , nogą oraz z raną kłutą.
Złodziej został pochwycony.
Pan Yolius Sztrenger i ja apelujemy o kare pozbawienia (złodzieja Alfiusa) wolności na okres 5 dni pod kaucją 10000000 sztuk złota, żądamy również odszkodowania w wysokości 1000000 sztuk złota.

Offline

 

#3 2008-08-17 16:03:09

Etsuya

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 24
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Rzemieślnik

Re: Wybory - Prawnik

1. Etsuya
2. 33
3. Zawsze kiedy mogę czyli bardzo często
4. Niach, bo chce aby kraina się rozwinęła

5. *Do gmachu wszedł umięśniony mężczyzna* Gdzie się piszę podanie o stanowisko prawnika *zapytał a gdy jakaś kobieta wskazała mu kierunek wziął kartkę oraz pióro i zaczął je pisać?*

nie wiem jak inaczej napisać 0-0

Offline

 

#4 2008-08-18 15:06:30

Nicil LeCroix

Mieszkaniec Demoris

4539552
Call me!
Skąd: Bolesławiec
Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 6
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Klasa: Mag

Re: Wybory - Prawnik

1. Nicil LeCroix

2.83

3. Jestem każdego dnia po ok. 3-4 godziny (chyba że w wakacje wtedy prawie codziennie)

4. Jest wiele powodów min. Nie popełniam błędów ortograficznych, piszę klimatycznie, zawszę o tym zawodzie marzyłem, umiem również kilka obcych języków w grze, znam prawo, stosuje się wobec niego i chcę pomóc niewinnym.

5. *do gmachu sali sądowej wszedł mag i zaczął się rozglądać za zapisami na stanowisko prawnika kiedy zobaczył strażnika podszedł do niego i rzekł* Witam pana... *uśmiechnął się miło do strażnika* Jak tam na służbie ? *zapytał w celu rozwinięcia rozmowy* Jak może być na służbie ponuro i nudno a również gorzałki brakuje. *odrzekł strażnik* Tak głupie moje pytanie. *odpowiedział mag* Nie ma pan mag jakiejś gorzałki ? *zapytał strażnik z nadzieją* Nie nie pije alkoholu często i nie noszę przy sobie a teraz muszę być szczególnie trzeźwy *powiedział mag i uśmiechnął się* Szkoda... *rozżalił się i odpowiedział strażnik* A tak przejdę do sedna wie pan gdzie znajdują się zapisy na stanowisko adwokata ? *zapytał maga w celu zapisanie się* Pan również chce zostać obroną. A z resztą co mi do tego *odpowiedział strażnik i wskazał mu miejsce zapisu*
Dziękuje *odezwał się mag i odszedł do wcześniej wskazanego miejsca* Proszę bardzo... *odpowiedział strażnik i wrócił na wartę* To tu... *wyszeptał mag po czym zapisał pergamin potrzebnymi informacjami i odłożył pióro a kartkę oddał*

Ostatnio edytowany przez Nicil LeCroix (2008-08-18 19:26:59)

Offline

 

#5 2008-08-18 16:30:18

Etsuya

Mieszkaniec Demoris

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 24
Punktów :   
Rasa: Elf
Klasa: Rzemieślnik

Re: Wybory - Prawnik

Sorry za offtop, ale kogo obchodzi ile znacie języków i jaką macie ocenę z Polskiego? Tutaj postać ma odgrywać role Prawnika a nie wy...
Jeśli robisz błędy czy nie to nie ma znaczenia bo Mozilla Firefox wszystkie poprawia..

Offline

 

#6 2008-08-18 21:33:25

Youko

Mieszkaniec Demoris

7503950
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 4
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa: Rzemieślnik

Re: Wybory - Prawnik

1.Youko
2.(ID 28)
3. Gdy chodze do szkoły to około 4 godzin dziennia a w wakacje ferie lub soboty i niedziele prawie cały czas... non stop
4. Znam prawo... sam je niedawno czytałem z ortografii też jestem dobry , Klimat to mój żywioł i zawsze chciałem być prawnikiem w takich grach... lub sędzia ale według mnie nadaje sie do tego.
5. *Ciemna księżycowa noc. W ciemnych uliczkach Miasta Minreal dzieją sie różne rzeczy, do gmachu sądu wchodzi ubrany na czarno Sapiący ze zmęczenia krasnolud darzący do biura Sędziego. Wpuszczony po dość długim oczekiwaniu podchodzi do biurka* Witam... przedstawię teraz sprawę Mieszkańca Konoruki. Sprawa jest niecierpiąca zwłoki... otóż:

Strażnice Mieszkańca Konoruki zaatakowano 6 razy przez Strażnice Mieszkańca Monachu...
Stracono dużą ilość wojsk i złota. Ofierze należy sie odszkodowanie ze strony agresora w wysokości 1000000 i wtrącenie do lochu Monachu na 6 dni za kaucja 100000000...

Ostatnio edytowany przez Youko (2008-08-18 21:35:52)

Offline

 

#7 2008-08-18 21:49:29

Shinsou

http://www.war-rvr.net/forum/Themes/WAR_RvR/images/rank-admin.jpg

Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 187
Punktów :   
Rasa: Krasnolud
Klasa: Wojownik

Re: Wybory - Prawnik

Nabór na prawnika został zamknięty, gdy władca wróci nada rangi. Nowymi prawnikami zostali mieszkańcy Demoris o id45 oraz id28

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbractwofantasy makro09 przewóz osób Piła